Praca w NaturalMarket.pl

Cześć! Ekstra, że tu jesteś!

Jeśli chcesz z nami pracować, wyślij nam CV na: praca@naturalmarket.pl, a w tytule wiadomości wpisz "PRACA"

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Magazynier - pakowanie paczek w sklepie internetowym
Miejsce pracy: Legnica

Oferujemy:

- Wynagrodzenie 20 zł/h brutto
- Realne możliwości rozwoju oraz awansu
- Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
- Miłą atmosferę
- Dobre warunki pracy
- Pracę w firmie o wysokich standardach i bogatej ofercie handlowej

Zadania i czynności wykonywane na stanowisku:

Główne:

- Kompletowanie towarów zgodnie z zamówieniem klienta
- Pakowanie przesyłek dla klientów oraz przekazywanie ich firmom wysyłkowym
- Rozkładnie towaru na magazynie
- Przygotowywanie opakowań do pakowania
- Utrzymywanie porządku na regałach magazynowych i w ich otoczeniu
- Wychwytywanie fizycznie uszkodzonych produktów

Dodatkowe:
- Segregacja zamówień zgodnie z programami wysyłkowymi
- Kontrola dostarczonego towaru pod względem ilościowym i jakościowym
- Rozładunek, załadunek, rozkładanie towarów
- Uczestnictwo w przygotowaniu magazynu do inwentaryzacji i w samej inwentaryzacji

Od kandydatów oczekujemy:
- Umiejętności obsługi komputera w stopniu min. podstawowym
- Dokładności, systematyczności
-Pracy na dwie zmiany w godzinach 6:00-14:00 lub 14:00-22:00
- Umiejętności pracy w zespole
- Umiejętności pracy pod presją czasu
- Energii i chęci do pracy
- Dobrej organizacji pracy
- Wysokiej motywacji, sumienności
- Status ucznia/ studenta - mile widziany

Prosimy o przesłanie CV na adres: praca@naturalmarket.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

O firmie:

Posiadamy ugruntowaną pozycję na rynku i zajmujemy się sprzedażą internetową od ponad 9 lat. Dostarczane przez nas produkty zawsze charakteryzują się wysoką jakością i konkurencyjną ceną. Swoim klientom gwarantujemy obsługę na najwyższym poziomie, terminową realizację zamówień oraz satysfakcję z zakupionych towarów. Lata doświadczeń i nieustanny rozwój pozwalają nam na zagwarantowanie jednych z najlepszych cen na rynku, przy jednoczesnym postawieniu sobie na pierwszym miejscu zadowolenia klientów z zakupów w naszej firmie.

Prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)

Zamknij
pixel